NONSTOP SERVIS 24/7/365 +420 603 172 226 / +420 774 558 489
CS / EN

Robotikservis Od nápadu po ucelený servis robotů

Na začátku byl samozřejmě nápad. Neměli jsme v úmyslu být příliš originální, prostě jen poskytovat servis pro průmyslové roboty. Servis takový, jaký by měl být, dle našeho soudu, v každém technickém odvětví. Tedy erudovaný, detailní, rychlý, mobilní a především ucelený. Myslím, že náš základní slogan dostatečně vystihuje náš záměr - Vše pro průmyslové roboty.

Neomezujeme se pouze na programování a tvorbu software. Máme zajištěné kompletní portfolio náhradních dílů. Neměníme celou převodovku jen proto, že je vadné ložisko a resolvery u repasovaných motorů si taktéž ladíme sami – nikoli, že známe někoho, kdo to umí. Žádné subdodávky - vše řešíme osobně.

Tedy vše na jednom místě – odborně, uceleně, detailně a pro naprostou spokojenost zákazníka. To je Robotikservis.

Jak to celé začalo?

Všechno to začalo v roce 2010, kdy jsme s kolegou ještě jezdili servis a montáže pro jednu velkou nejmenovanou firmu. Průmyslové roboty byly už tehdy běžnou součástí výrobních provozů v každém větším podniku, především v automobilovém průmyslu. Chodili jsme mezi řadami kmitajících robotů a najednou mi kolega povídá: „Dovedeš si představit ten průšvih, když se jenom jeden robot v té řadě zastaví?“ A bylo to.

Cesta k odbornosti

Začali jsme shánět informace. O nabídce a konkurenci na trhu, materiálové zdroje, odborná školení, dokumentaci, schopné lidi a všechno, co by nám mohlo být nějakým způsobem užitečné. Postupně jsme se dobrali k tomu, že takový servis, jaký chceme poskytovat, zajišťuje snad jen výrobce. Trvalo to čtyři a půl roku, než jsme si mohli zcela odpovědně říci, že máme produkt, který ovládáme a můžeme ho nabídnout.