NONSTOP SERVIS 24/7/365 +420 703 636 566
CS / EN

Robotikservis 

Od nápadu po ucelený servis robotů

Na začátku byl samozřejmě nápad. Neměli jsme v úmyslu být příliš originální, prostě jen poskytovat servis pro průmyslové roboty. Servis takový, jaký by měl být, dle našeho soudu, v každém technickém odvětví. Tedy erudovaný, detailní, rychlý, mobilní a především ucelený. Myslím, že náš základní slogan dostatečně vystihuje náš záměr - Vše pro průmyslové roboty.

Neomezujeme se pouze na programování a tvorbu software. Máme zajištěné kompletní portfolio náhradních dílů. Neměníme celou převodovku jen proto, že je vadné ložisko a resolvery u repasovaných motorů si taktéž ladíme sami – nikoli, že známe někoho, kdo to umí. Žádné subdodávky - vše řešíme osobně.

Tedy vše na jednom místě – odborně, uceleně, detailně a pro naprostou spokojenost zákazníka. To je Robotikservis.

Jak to celé začalo?

Všechno to začalo v roce 2010, kdy jsme s kolegou ještě jezdili servis a montáže pro jednu velkou nejmenovanou firmu. Průmyslové roboty byly už tehdy běžnou součástí výrobních provozů v každém větším podniku, především v automobilovém průmyslu. Stále častěji jsme v jednotlivých fabrikách slýchávali nářky na kvalitu, profesionalitu a především pružnost servisu strojů obecně, tedy nejen robotů. Řekli jsme si, že se pokusíme nabídnout zákazníkům poněkud ucelenější a pružnější produkt.  

 

Cesta k odbornosti

 

Začali jsme shánět informace. O nabídce a konkurenci na trhu, o materiálových zdrojích, absolvovali jsme nesčetná odborná školení, probírali dokumentaci, zapracovávali schopný personál a hledali vše, co by nám mohlo být nějakým způsobem užitečné. Postupně jsme se dobrali k tomu, že takový servis, jaký chceme poskytovat, zajišťuje snad jen výrobce a to ještě, dle našeho soudu, nepříliš pružně. Trvalo to dlouho, nicméně dnes máme produkt, o kterém si dovolím tvrdit, že s ním jsou a budou naši zákazníci spokojeni.